A

Agena

Spoločnosť Agena

Spoločnosť AgenaTalianska firma AGENA založená v roku1966 sa špecializuje na „TOP CLASS“ interiérové ​​dekorácie tapety, textílie a koberčeky

Silný podnikateľský duch, citlivá ďalekozrakosť a pozoruhodná schopnosť interpretovať vývoj a trendy na trhu  potrebám spotrebiteľov sú znakmi spoločnosti AGENA.

Firma môže ponúknuť 50 rokov skúseností v tomto odvetví a jednou z charakteristických čŕt je ponuka „Made in Italy“ produktov ale aj špecializácia na výrobu a distribúciu špičkových dekorácií interiérov tapetami a tkaninami.

Ich kapilárna distribučná sieť po celom talianskom ale aj na medzinárodných trhoch pomohli vytvoriť najlepšie špecializované showroomy, a zároveň umožnili Massimo Notovi - tvorivá duša, obchodný šéf firmy a zároveň jediný konateľ aj prezident spoločnosti AGENA od roku 1990 – tešiť sa na svetlú budúcnosť.

Spoločnosť AgenaBez predsudkov ale s hrdosťou jeho filozofia vyjadruje všetku lásku a rešpekt pre každodennú prácu v oblasti inovácií a výskumu: "Môj osobný pohľad rozhodne nemusí potešiť každého" hovorí. "Vstupom do obydlia tých, ktorí rovnako ako ja cestovali po celom svete, pozorovali, učili sa tvorivým aspektom mi pomohlo pochopiť a vysvetliť štýl ako je možné premeniť ich skutočné potreby na život s jednoduchosťou ale s eleganciou ".

Tkaniny, tapety a koberce vyrobené spoločnosťou AGENA pre vysoké triedy dekorácií zdôrazňujú  každodenný luxus "par excellence" alebo povedané inými slovami: inovatívna kreativita AGENA s overenou kvalitou práce produkovanej v Taliansku.
Táto filozofia naznačuje radosť, chuť žiť a pracovať na dekorácii našich domovov, bez toho aby sa svet otočil hore nohami. To udeľuje spoločnosti AGENA silnú osobnosť a punc značky nielen v Taliansku ale aj na medzinárodných trhoch.

"Móda sa mení ale, štýl zostáva" Bol jedným z najobľúbenejších citátov Coco Chanel. AGENA dnes predstavuje silný a avantgardný trend značky schopný skutočne nastaviť štýl.

 

Spoločnosť Agena Spoločnosť Agena