D

Dekoma tapety

Dekoma tapety

 

Dekoma tapetyTapety sú skvelý spôsob, ako vyzdobiť Váš domov s omnoho lepším pocitom útulnosti ako je to v prípade stien, ktoré sú len vymaľované. Vďaka jednoduchému použitiu, je možné rýchlo a efektné premeniť vizuálnu stránku Vášho interiéru. Viac informácií o parametroch tapiet môžete nájsť na stránkach spoločnosti Dekoma.

Tapeta je dekoratívny prvok, ktorý relatívne rýchlo, jednoducho a lacno spôsobí osvieženie a príjemnú zmenu danej miestnosti.

Dekoma tapetyV závislosti na individuálnych potrebách klienta, je tapeta riešenie, ktoré Vám umožní skryť nedokonalosti stien, opticky zväčšiť priestor, oživiť interiér a dáva dôraz predovšetkým na architektonické pozadia, prípadne vytvára útulné zákutia.

V ponuke má spoločnosť Dekoma atraktívnu škálu modelov tapety. Na rozdiel od klasických motívov s geometrickými vzormi dokáže tapeta vytvoriť efekt pohybu v prirodzenom svete, alebo napodobniť zvieraciu kožu.

Návrhy obsahujú zbierku tlačených tapiet s textúrou - exkluzívna kolekcia s jedinečnými vzormi LEATHERITZ  inšpirovaný prírodnými prvkami.

Viac informácií o parametroch tapiet ich aplikácií a údržbe môžete nájsť na webových stránkach www.coverswallcoverings.pl.

 

Dekoma tapety  Dekoma tapety