G

Gastón y Daniela

Gastón y Daniela

Gastón y Daniela

Gastón y Daniela je viac než len značka. Je to rad vysokokvalitných dekoračných textílií, a to vďaka duchu, ktorý bol s nimi od ich prvej chvíle kedy bola založená ich prvá predajňa v roku 1876.

 

V prvom rade aj naďalej chcú byť otvorení novým estetickým trendom a využívaniu inovatívnych technológií pritom sa držať základov nášho historického archívu.

 

Gastón y DanielaHrdosť na kvalitu a pozornosť k detailu, ktoré prinášajú spolu s odborníkmi, s ktorými pracujú na každom jednotlivom projekte. Nikdy sa neprestanú posúvať vpred.

 

Navrhujú, plnia a riadia interiérové projekty, buď all-in-one dizajn alebo po častiach: časť v súkromných budovách (rezidencia alebo obchodné priestory) a časť verejných priestranstiev (ambasády, múzeá, divadlá, paláca, sídla verejných organizácií, atď .) Môžu vytvoriť akýkoľvek projekt, ktorý vyžaduje vysokú technickú kvalifikáciu a jemný estetický prístup.


Hlavným cieľom spoločnosti Gastón y Daniela je pomôcť klientom nájsť štýl, ktorý vyhovuje ich individuálnym požiadavkám, zároveň ponúkajú bohaté skúsenosti a odborné znalosti v oblasti dekorácií, rovnako ako aj hlboké znalosti o súčasných trendoch vo svete interiérového dizajnu.

Pre splnenie tohto cieľa, bude tím vysoko kvalifikovaných odborníkov tvoriť každý projekt od samého začiatku s dôrazom hlavne na kvalitu a s cieľom premeniť projekt do jedinečného priestoru.

  Gastón y Daniela