G

Grandeco

Spoločnosť Grandeco

 

Spoločnosť GrandecoPre každú náladu, fantázie alebo vášeň: Grandeco je Váš partner, pokiaľ ide o transformáciu Vášho sna do moderného interiérového dizajnu. Grandeco uľahčuje a  dáva jednotlivým stenám  veľmi osobný dotyk. Jednoduché  si vybrať, jednoducho  nakúpiť  a jednoducho  ovládnuť unikátny  Grandeco  štýl, ktorý odráža individualitu každého klienta.

 

1978

Spoločnosť Grandeco  bola založená v roku 1978 ako súčasť Balta Group.  Idec bol založený  v historickom belgickom meste Tielt, kedysi rušného centra Flanderského textilného priemyslu v období  13-16 storočia

 

Spoločnosť Grandeco1991

Inovatívne pokrokové myslenie vedenia firmy Grandeco je postavené na hrdosti dedičstva belgického pokrývania stien so skúsenosťami so strategickým prechodom z textilu na vinyl v roku 1991. Už o niekoľko rokov neskôr sa  Grandeco Wallfashion Group Belgicko stáva jedným z najvýznamnejších výrobcov tapiet na svete s dynamickým tímom o počte viac ako 300 zamestnancov.
Jeden centralizovaný belgický výrobný závod, 5 predajní a showroomov v Belgicku, Francúzsku, Veľkej Británii, Poľsku a Rusku a zástupcov vo viac ako 80 krajinách sveta.

 

Súčasnosť

Grandeco Wallfashion Group Belgicko je jedným z najvýznamnejších výrobcov tapiet na svete so zvučným menom belgického výrobného závodu, 5 predajní a showroomov v Belgicku, Francúzsku, Veľkej Británii, Poľsku a Rusku dynamickým tímom o počte viac ako 300 zamestnancov a zástupcov vo viac ako 80 krajinách sveta.

 

Spoločnosť Grandeco