J

J&V

Spoločnosť J&V

Bola založená v roku 1961 Oreste Jannelli so svojou ženou a bratrancom. Jannelli & Volpi oslávia svojich prvých 50 rokov 13. mája 2011. Taliansky líder na trhu s tapetami a dekoračnými látkami, si drží svoju pozíciu na celosvetovom trhu v schopnosti vytvárať produkty s najvyššími štandardmi v štýle a kvalite.

Spoločnosť J&VRok 2006 bol významným rokom pre spoločnosť J&V aj so začatím výstavby nového výrobného závodu v Sirpi (súčasť skupiny Jannelli & Volpi spoločností), dokončenia rozsiahlej rekonštrukcie centrály Milan Via Melzo 7, účasťou na prvých politických akciách "Fuori Salone„. V tomto roku sa stali známy ako hlavný distribútor tapiet s krásnym showroomom, ktorý rozvíja J&V Concept Store v Jannelli&Volpi, a získali popredné miesto ako známa firma pre prípravy kultúrnych akcií a iniciatívy zameranej na výzdobou interiérov, ktoré koncom roka 2010 bolo možné vidieť aj v Istanbule.

Spoločnosť J&VV tom istom roku (2006) Jannelli&Volpi predstavili novú metódu pokrývania stien, koncept je známy ako "tapety na požiadanie", ktorý vďaka WonD umožňuje vytvárať jedinečné tapety vo všetkých požadovaných rozmerov.

V januári 2009 spustili v Maison&Objet, značku JV talianskeho dizajnu, ktorá pozostáva z kolekcie tapiet pre medzinárodné trhy a špaciálne zamerané najmä na individuálne potreby ich klientov. V apríli toho istého roku zahájili prvý z radu kolekcií pod značkou "Marimekko tapety podľa Sirpi" (vyrábaný firmou Jannelli & Volpi Group na základe licencie), ktorú Jannelli & Volpi distribuuje v Taliansku a ktorú Sirpi distribuuje do zahraničia. Táto kolekcia sa bude ďalej rozvíjať aj v nasledujúcom období

Na začiatku roka 2010 otvorili JV Contract division, ktorá zostáva kľúčovou oblasťou ich pôsobenia.

Spoločnosť J&VSpoločnosť J&V

Spoločnosť J&VSpoločnosť J&V

Spoločnosť J&V