M

Moon

Spoločnosť Moon

The Mill ShopSpoločnosť bola založená v roku 1837 a so svojimi koreňmi v odevnom priemysle, Moon je jednou z posledných zostávajúcich tovární na vlnený tovar vo Veľkej Británii s reputáciou konzistenčnej kvality a inovatívny dizajn. Môžete sa dozvedieť viac o mlyne Abrahama Moona, slávnej histórii spoločnosti a vidieť mnoho naturálnych benefitov vlnených látok.

 

The Mill Shop

Mlyn bol otvorený v novembri 2016. Abrahám Moon Mill Shop založil závod na maloobchodnom predaji Moon & Bronte od Moon Interior & fashion accessories.

Prerobený z  jedného z anglických starých robotníckych domčekov. "The Mill Shop" má na sklade širokú škálu toho, čo nazývajú "sekundy", vysoko kvalitné produkty, ktoré sa z toho či onoho dôvodu nestali ich hlavným produktom. K dispozícii sú tiež vybrané látky a "ex-display" nábytok.

 

Na nádvorí

Ich vôbec prvá  predajňa sa nachádza na nádvorí, len kúsok od Settlu v North Yorkshire, kde sú všetci predajcovia starostlivo vybraní z celého Yorkshiru a severozápadného Anglicka.

Toto miesto tiež hostí ocenené reštaurácie, návrhárov nábytku a mliekareň.

V samotnom obchode nájdete naše renomované pánske a dámske „country jackets“ spolu s doplnkovými látkami na košele, pleteným tovarom a módnymi doplnkami v plnom rozsahu. Spoločnosť Moon je zásobená širokou škálou ich „Bronte by Moon accessories“, ktoré sú ideálne pre milovníkov interiérového dizajnu.

Our Mill ( Náš mlyn)

 

Our Mill ( Náš mlyn)

Od doby založenia v roku 1837, balíky surovej vlny prichádzali na prah mlyna aby sa začali vytvárať nádherné látky. Teraz je spoločnosť Moon jednou z posledných tovární na vlnený tovar vo Veľkej Británii, čo znamená, že patrí medzi pár vyvolených, ktorí aj naďalej dokončujú  všetky procesy na jednej stránk, na jednom mieste.