O

Orac Lišty

Orac Lišty

 

Orac LištyDesign interiérov je hlboko v ich srdciach. Viac ako 40 rokov s ohromným nadšením vyvíjajú a vyrábajú ozdobné dokončovacie prvky pre Váš interiér. Nie je teda potrebné vysvetľovať, že táto vášeň pre všetko krásne je priamo v ich génoch, pretože aj po všetkých tých rokoch je spoločnosť ORAC Decor stále rodinným podnikom.

 

ORAC Decor - rodinný podnik, je popredný európsky výrobca inovatívnych, dekoratívnych, syntetických obložení a ozdobných detailov. V priebehu viac ako 40 rokov pôsobnosti v tomto obore spoločnosť vytvára vysoko kvalitné produkty, ktoré sú odolné, ľahké a jednoducho sa inštalujú. Kolekcie sú obsiahle a kompletné, od štýlových podlahových líšt, obkladov, lemovacích a stropných líšt až po inovatívne nepriame osvetlenie a výrazné obložky dverí, pilastre a rozety.

 

Orac LištyBoli priekopníkmi, ktorí predstavili syntetické technológie na výrobu ozdobných prvkov. Toto bola jediná cesta, ako ponúknuť výnimočne vysokú kvalitu spoločne s precíznymi detailmi a jednoduchou montážou. Týmto spôsobom zvládnete renováciu Vášho interiéru alebo dokončenie projektu rýchlejšie a omnoho jednoduchšie. Všetky produkty je možné dekorovať farbou a mnohé z nich sú multifunkčné.

 

Funkčné a dekoratívne ozdobné obklady zvýrazňujú identitu, akou chce svojmu interiéru vtisnúť každý prívrženec zdobeného vzhľadu. Vitajte v inšpiratívnom svete značky Orac Decor.

 

Prečo teda kúpiť produkty Orac Decor?

 

  • Vysoko kvalitné produkty pre dokonalú povrchovú úpravu Vášho interiéru
  • Rýchla a jednoduchá montáž, možnosť okamžite vymaľovať
  • Obsiahle kolekcie vyhovujúce každému vkusu, štýlu a rozpočtu
  • Ohromné množstvo inšpirujúcich nápadov a inovatívnych aplikácií
  • Preferované a odporúčanej aj profesionálmi

 

Orac Lišty  Orac Lišty

Orac Lišty  Orac Lišty

Orac Lišty  Orac Lišty